Novostavba rodinného domu 4kk se zastavěnou plochou přes 100 m², terasou a zahradou ve vinařské obci Kurdějov
(novostavba dvou zrcadlově otočených RD)

Popis nemovitosti

Rodinný dům S0 01 o dispozici 4kk je umístěný na svažité parcele o celkové výměře 909 m².
Druhý, zrcadlově otočený dům S0 02 o dispozici 4kk je umístěný na svažité parcele o celkové výměře 866 m².

I přes obytnou plochu cca 80 m² nabízí každý dům dostatek prostoru i pro početnější rodinu. Dva samostatné dětské pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je stejně jako z ložnice přístup na terasu, koupelnu, oddělenou toaletu, zádveří a centrální chodbu. Obvod domu tvoří pórobetonové tvárnice Ytong Lambda YQ tl. 450 mm, zděné jsou také veškeré vnitřní stěny a příčky. Dekor laminátové plovoucí podlahy, stejně tak obklady v koupelně a na WC je při včasné rezervaci možné přizpůsobit požadavkům budoucího majitele.

K zajištění příjemného vnitřního klimatu přispěje podlahové vytápění. Ohřev teplé užitkové vody bude zajištěn elektrickým ohřívačem. V bytové jednotce bude dále osazena klimatizační jednotka – tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), která bude kromě chlazení v letních měsících sloužit také k případnému dotápění uvedených prostor. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním trojsklem od českého výrobce PRAMOS. Plechová střecha Lindab cihlového odstínu bude z uliční části sedlová se sklonem 15°, z boční strany pultová. Ve stejném odstínu jako střecha budou také ostatní klempířské prvky.

Pozemek

Domy jsou zasazeny do spodní části svažité parcely. Výměra parcely RD S0 01 činí 909 m², výměra RD S0 02 činí 866 m².  Parkování bude zajištěno na vlastním pozemku přímo před domem. Zahrada, na kterou se dostaneme z terasy či kolem domu, je zatravněna a osazena ovocnými stromy. Z její horní části se nabízí krásný výhled na panorama obce a její dominantu – opevněný Kostel svatého Jana Křtitele.

Obec Kurdějov

Malá vinařská obec s cca 420 obyvateli se nachází 35 kilometrů (28 minut jízdy po dálnici D2) od centra Brna a pouhé 4 kilometry od spádového města Hustopeče, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Právě díky dobré dostupnosti, perfektní vybavenosti a spoustě dalších aspektů příznivých pro místní občany Hustopeče, získaly druhé místo v porovnání všech měst napříč Českou republikou se zaměřením na kvalitu života.

Ale i samotný Kurdějov má co nabídnout. Od krásné přírody, která přechází z upravených vinic do rozlehlých lesů, svahů plných koní, přírodní památky Kamenný vrch, až po vyžití v hotelu Tenis či gastronomický zážitek ve vyhlášené restauraci. Obec není pozadu ani s kulturním životem, který se odehrává v krásně upraveném areálu místního obecního úřadu s nenahraditelným výhledem na opevněný kostel. Pokud se rozhodnete vyšlápnout do okolí, nemůžete minout mediálně známou raritu nejen České republiky, ale také celé Střední Evropy – Mandloňový sad, jehož 50 tisíc stromů chodí obdivovat tisíce návštěvníků pouhých pár set metrů od vašeho nového domova.

Obec Kurdějov: https://www.obec-kurdejov.cz/
Město Hustopeče: https://www.hustopece.cz/

V dojezdové vzdálenosti pouhých několika minut poté najdete další skvosty, které jen tak neomrzí a důvěrně je znáte z filmů či seriálů: Lednicko- valtický areál, Pálava, Aqualand Moravia, město Mikulov, Novomlýnské nádrže a další a další…

Půdorys domu

Vizualizace

 

 

 

 

 

 


Cena

Cena rodinného domu S0 01 o celkové výměře 909 m²
6.100.000,- Kč včetně DPH

Cena rodinného domu S0 02 o celkové výměře 866 m²
5.900.000,- Kč včetně DPH

 

Kontakty

Generální zhotovitel stavby JS-abacus s.r.o.IČO: 26288591, DIČ: CZ26288591
webové stránky: www.js-abacus.cz

 

Investor stavby Stream reality s.r.o., se sídlem: Veveří 365/46, Brno, PSČ 602 00,
Společnost zapsána do obchodního rejstříku u  Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 87226
IČO: 0390213, DIČ: CZ0390213, zastoupena jednatelem Richardem Homolou
tel.: 775 349 869, email homola.richard@centrum.cz

 

Prodej nemovitosti zajišťuje Schmidt Reality s.r.o.

Předpokládaný termín dokončení výstavby říjen 2021