Piaristický dvůr

Aktuální stav – vydané stavební povolení.
Polyfunkční dům s názvem PIARISTICKÝ DVŮR nabídne jak komerční prostory, tak nadstandardní apartmány. Součástí projektu je historický kvelbený sklep přímo v areálu, který bude sloužit k uskladnění vína budoucím majitelům a menší privátní sklípky vhodné k posezení přímo pod apartmány. Dále nabídne kryté parkovací stání, terasu u každého z apartmánů, dostatek soukromí… To vše podtržené moderním architektonickým zpracováním a kvalitními materiály uvnitř i vně stavby.

 

Rezidence Dunajovický dvůr

Aktuální stav – dokončeno, prodáno 2022
Bytový dům o osmi bytových jednotkách o (dnes zcela nadstandardních) výměrách mezi 60 až 65 m² při dispozici 2kk. Jedná se rezidenční typ nemovitosti s uzavřeným areálem, ve kterém budoucí majitelé bytů najdou dostatek zeleně, své vyhrazené parkovací stání a díky vlastním uzavřeným pozemkům především bezpečí od okolního provozu pro sebe a své blízké. Součástí moderně řešených bytů jsou balkony s prosklenou výplní, klimatizace, kvalitní zařizovací předměty a moderně řešený interiér.

 

Bytový dům Brněnská Hustopeče

Aktuální stav – dokončeno, prodáno 01/2021
Rekonstrukce velkého městského rodinného domu se změnou užívání na bytový dům. Rozsáhlou stavební úpravou došlo k vybudování čtyř bytových jednotek o dispozicích 1kk, 1+1, 3kk a jednoho ateliéru. Součástí domu je soukromé parkovací stání v uzavřeném dvoře. Součástí bytových jednotek jsou klimatizace, rekuperace vzduchu a kuchyňské linky.

 

Rodinné domy Kurdějov etapa I

Aktuální stav – dokončeno, prodáno 01/2018
Výstavba dvou rodinných domů o dispozici 3kk, každý umístěný na pozemku o výměře cca 350 m². Zděné domy vhodné pro menší rodiny nabízejí svažitou zahradu, dvě ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem.

 

Rodinné domy Kurdějov etapa II

Aktuální stav – dokončeno, prodáno 01/2022
Novostavba dvou zrcadlově otočených rodinných domů  o dispozici 4kk a zastavěné ploše přes 100 m². Ke každému z domů náleží svažitá zahrada s krásným výhledem na panorama obce a prostorná předzahrádka před domem. Součástí domů je příprava (komín) pro krbová kamna, klimatizace, terasa pro odpočinek a grilování… Výhodou tohoto bydlení je dobrá dostupnost do Brna a také přilehlých Hustopečí, které nabízejí kompletní občanskou vybavenost. Dům je vhodný pro každého, kdo hledá pěknou přírodu v kombinaci s blízkostí města.