Prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu je snem každého prodávajícího. Jak toho s naší pomocí dosáhnout?

Téměř každý již dnes zná pojmy jako home staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídka… Realitní kanceláře jsou připravené Vaši nemovitost vyzdobit tak, že inzerát skutečně zaujme a brzy se jim ozve nadšený klient, který se nemůže dočkat, až do domu s čerstvými květinami a barevnými polštářky vstoupí. Mnohdy ovšem nastává tvrdý úder ihned ve vstupních dveřích. Zájemce se rázem ocitá v interiéru, který potřebuje na první pohled vymalovat, v koupelně se pod ním houpe dlažba a zahrádka, která na fotkách vypadala jako z katalogu zarostla plevelem tak, že na její konec nevidí. Toto je učebnicový příklad nemovitosti, která již v době prodeje není obydlená. Co Vás jako zájemce o koupi napadne první? Správně. Říci si o slevu. Vždyť toto všechno bude potřeba dát do pořádku. A co proletí hlavou Vám jako prodávajícím? Že jste si na tyto drobnosti měli dát pozor.

Naše společnost není pouze běžným zprostředkovatelem obchodu. Sami se výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí zabýváme a dobře víme, jak má byt či dům při prodeji vypadat (nejen na fotkách, ale i v realitě). A co je třeba udělat, aby byly spokojeny obě strany – jak prodávající, tak kupující. Využijte našich zkušeností a dovolte nám z Vaší nemovitosti udělat zajímavé a poptávané zboží.

  • Projdeme spolu nemovitost a sepíšeme všechny nedostatky, které by mohly mít nepříznivý vliv na prodejní cenu
  • Do 48 hodin předložíme cenovou nabídku na odstranění závad/stavební či zahradní úpravy
  • Dohodneme platební podmínky, kde si vyberete, zda nám chcete zaplatit po dokončení oprav, nebo až z výtěžku z prodeje nemovitosti
  • Po celou dobu prodeje se o nemovitost staráme, udržujeme ji i její okolí v dobrém stavu

Z mnoha předchozích zkušeností (jejichž reference Vám rádi předložíme) již dávno víme, že navýšení prodejní ceny v případě odborné přípravy nemovitosti k prodeji mnohonásobně převyšuje vynaloženou investici. Tu nám navíc můžete uhradit až poté, co obdržíte peníze z prodeje.